مجله قشم پیشه

تازه های حوزه مد ، لباس ، لوازم خانگی و نقد ، بررسی و معرفی کالا های بازار ایران

لباس زیر زنانه

Lingerie
این روز ها تنوع لباسی برای بانوان بسیار زیاد شده است و خرید کردن برای بانوان هم سخت شده است. یکی از این لباس هایی که تنوع محصولی زیادی دارد لباس زیر زنانه است. لباس زیر زنانه چون لباس هایی هستند که مستقیم به بدن ارتباط دارند ، باید به جنس پارچه ی مصرفی ، نوع شستشو و مدلی که می پسندید توجه کنید.
ما در اینجا چند نکته را آورده ایم که با اطمینان خاطر خرید خود را انجام دهید.

از روی مد برای خرید لباس زیر زنانه نباید خرید کرد:

لباس زیر در تمام طول روز روی پوست شما نشسته و هیچ فاصله‌ای با شما ندارد. یعنی از این نزدیک‌تر نمی‌شود! برای همین خیلی مهم است که راحتی آن در درجه اول قرار بگیرد. البته که خیلی از لباس‌های زیر، از فرط زیبایی مقاومت‌ناپذیر هستند، ولی باید سعی کنید در برابر انواع زیبا اما غیر راحتشان مقاومت کنید. چون به این ترتیب نه تنها سلامتی و راحتی‌تان را در نظر نگرفته‌اید، بلکه انگار که پول خود را هم دور ریخته‌اید.

باید لباس های خود را به طور منظم و در زمان های تعیین شده دور بیندازید!

پوشیدن یک لباس زیر برای مدت‌های طولانی ابدا ایده جالبی نیست. لباس‌های زیر بعد از مدتی شسته شدن و پوشیده شدن حالت خوب اولیه‌شان را از دست می‌دهند و دیگر نه تنها خوب بر تن شما نمی‌نشینند، بلکه لباس‌های رویی شما را هم بدقواره نشان می‌دهند. 
علاوه بر این پوشیدن مداوم یک لباس زیر برای سلامتی هم خوب نیست و ممکن است باعث ایجاد قارچ و باکتری شود. معمولا طول عمر مفید یک لباس زیر که به صورت چرخشی و مداوم استفاده می‌شود، چیزی بین ۳ تا ۶ ماه است.

جنس لباس زیر زنانه ای که خرید می کنید باید چه باشد:

یکی از مهم‌ترین عوامل در تشخیص یک لباس زیر خوب جنس پارچه آن است. پارچه خوب باعث می‌شود بدن در لباس زیر کمتر عرق کند، پوست دچار خارش نشود و به راحتی نفس بکشد. قبل از انتخاب لباس زیر پارچه آن را با انگشتتان لمس کنید و مطمئن شوید که جنس آن به اندازه کافی نرم و لطیف است.

بهترین انتخاب‌ها برای پارچه لباس زیر عبارتند از: لایکرا، میکروفیبر، بامبو، کشمیر، ابریشم و پلی استر با کیفیت بالا. ابریشم و ساتن بهترین انتخاب‌ها برای لباس زیر هستند، اگرچه که نگهداری از آنها روی هم رفته کار دشواری است و باید حتما با دست شسته شوند. به غیر از اینکه با این کار به پیشرفت کارخانه‌هایی که از مواد اعلا و غیر مصنوعی استفاده میکنند کمک می‌کنید، به خاطر عدم استفاده از سفید کننده‌ها و آفت‌کش‌ها در الیاف این لباس‌ها، راحتی و سلامت پوست خود را هم در نظر گرفته‌اید. 
از آنجایی که لباس زیر در تماس مداوم با پوست شماست، استفاده از لباس‌های غیر ارگانیک به راحتی می‌تواند باعث سوزش و خارش پوست شما شود.

حتما برای خرید لباس زیر زنانه خود سایز خود را مد نظر بگیرید!

البته که بدیهی است! اما گاهی وقت‌ها ما بدون اینکه خیلی دقت کنیم که این لباس زیر چقدر برای ما اندازه است، تنها به خاطر اینکه مثلا فقط یک سایز از این لباس مانده و یا اینکه به همین یک سایز حراج خورده و یا اینکه به تازگی چاق یا لاغر شده‌ایم، سراغ لباس‌هایی می‌رویم که برایمان غیر اندازه است. پوشیدن یک لباس زیر غیر اندازه علاوه بر اینکه به شدت غیر راحت است، می‌تواند برای سلامتی هم ضرر داشته باشد و علاوه بر آن به هیچ وجه شکیل هم نمی‌ایستد.

آیا باید از لباس زیر خود مراقبت کرد؟

مراقبت از لباس‌های زیر باعث طول عمر بیشتر آن و احساس راحتی بیشتر در آن می‌شود. برای همین همیشه به هنگام شستن لباس‌ها به لیبل نحوه شستشوی آن دقت کنید و آنها را در فضای باز و در معرض هوا خشک کنید.

برای رفتن به مهمانی ها در انتخاب لباس زیر زنانه توجه کنید!

لباس زیر مورد استفاده برای رفتن به یک مراسم و مهمانی را نیز با توجه به لباس‌تان انتخاب کنید. مثلا در صورت پوشیدن لباس دکلته بهتر است از لباس زیر با جنس دانتل استفاده کنید. افرادی که بالاتنه کوچک دارند می‌توانند از لباس زیر مخصوص استفاده کنند. زیرا این مدل لباس زیرها دارای لایه و پوشش‌های خاصی هستنند و بالا تنه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

باید در انتخاب لباس زیر زنانه در زمان بار داری چند مورد را مد نظر قرار دهید:

​لباس زیر مورد استفاده برای رفتن به یک مراسم و مهمانی را نیز با توجه به لباس‌تان انتخاب کنید. مثلا در صورت پوشیدن لباس دکلته بهتر است از لباس زیر با جنس دانتل استفاده کنید. افرادی که بالاتنه کوچک دارند می‌توانند از لباس زیر مخصوص استفاده کنند. زیرا این مدل لباس زیرها دارای لایه و پوشش‌های خاصی هستنند و بالا تنه را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. 

در هنگام خرید لباس زیر زنانه این چند نکته را حتما مد نظر قرار دهید تا یک خرید موفق داشته باشید و همانطور که در خرید لباس مجلسی بلند و کفش مجلسی گفتیم شما باید برای خرید لباس زیر زنانه رنگی که انتخاب می کنید به رنگ پوست شما بخورد.
رتبه بندی این وبلاگ:
لباس مجلسی کوتاه
فروش عمده لباس زنانه
 

نظرات

هیچ نظری هنوز
مهمان
دوشنبه, 29 شهریور 1400

 

© 1394-1396 - تمامی حقوق سایت متعلق به مجموعه قشم پیشه می باشد - ساخته شده با ♥